Seria książeczek dla Małych Odkrywców.

Pierwsza książka z serii „Przyroda dzieciom” nosi tytuł „W lesie” i jest ściśle powiązana z pierwszym odcinkiem podcastu pod tym samym tytułem. Książka przedstawia wybrane zwierzęta żyjące w lesie oraz związane z nimi ciekawostki. Kolejne książki „Na łące” oraz „Nad rzeką” dostępne są już w przedsprzedaży.

Dzięki ciekawej, historyjkowej formule przełamującej konwencję 'atlasów zwierząt’ oraz pięknym ilustracjom, „Przyroda Dzieciom” znakomicie sprawdzi się jako samodzielna pozycja na półce przedszkolaka.

Wyjątkową wartość książki zyskują jednak w połączeniu z treścią podcastu „Przyroda Dzieciom”. Dla ułatwienia takiej formy odbioru, na tylnej okładce każdej książki umieszczony został QR kod przekierowujący do odcinka podcastu „Przyroda Dzieciom”, który wystarczy zeskanować telefonem [sprawdź jak to zrobić], aby odtworzyć słuchowisko.

W ten sposób rodzice będą mogli synchronicznie poprowadzić dziecko przez historię opowiadaną w książce, jednocześnie odkrywając wspólnie z nim odgłosy oglądanych zwierząt.

„Przyrodę Dzieciom” znajdziesz u nas na stronie oraz w wybranych księgarniach!

O Autorkach

Kamila Pomacho-Komar

Psycholog i etyk, zawodowo zajmuję się rozwojem talentów i kultury organizacyjnej. Prywatnie, jako mama, staram się wychowywać dziecko w duchu rodzicielstwa bliskości, opierając naszą wyjątkową relację na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Paulina Radoń

Ilustratorka oraz graficzka, absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W swoich pracach najbardziej lubię eksplorować tematy baśniowe, a także wywodzące się z kultury folkowej. Częstym źródłem inspiracji są dla mnie także sytuacje dnia codziennego.